KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165071
nr 1616 5071
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Oljemålning, Leopold Fare (1926-1996), "Stilleben med rött skynke". Signerad. Olja på duk, 54x65 cm, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:36:48
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare